Яндекс.Метрика

Купить инсектицид компании Мактешим: ЛАМДЕКС®, мк.с.

Купить инсектицид компании Мактешим: ЛАМДЕКС®, мк.с., Спецификация – Отзывы, продажа инсектицидов, куплю инсектициды, защита растений, магазин средств защиты растений
На сайте PoleAgroServis, Вы можете найти и купить средства защиты растений (гербициды, фунгициды, инсектициды, дисиканты, фумиганты, пестециды и.т.д), посевной материал (семена подсолнечника, кукурузы, сои, рапса, пшеницы, овощных культур), мировых производителей: Сингента, Пионер, Монсанто, Еврализ, Байєр Кроп Саенс, Дюпон, Нюфарм, ФМС, Саммит-Агро, Мактешим, Ариста, Альфахим-груп и т.д.


Купить инсектицид компании Мактешим: ЛАМДЕКС®, мк.с.


ЛАМДЕКС®, мк.с.
Піретроїдний інсекто-акарицид для захисту культур від комплексу гризучих та сисних шкідників, в тому числі кліщів.

Формуляція: мікрокапсульована водна суспензія

Діюча речовина: лямбда-цигалотрин, 50 г/л
Пакування: 5 л
Клас небезпечності: ІІ


ПРИЗНАЧЕННЯ ТА МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ:

Ламдекс®, мк. с. — піретроїдний інсекто-акарицид для захисту зернових, технічних, плодових культур від комплексу гризучих та сисних шкідників, в тому числі кліщів. Препарат контролює шкідливих комах за рахунок контактної та шлункової активності. Дія препарату відбувається через надмірне нервове збудження і параліч комах. Препарат має швидку та довготривалу дію зарахунок мікрокапсульованої формуляції. Препарату притаманна репелентна властивість по відношенню до бджіл.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Рекомендована норма витрати робочої рідини для застосування на яблуні і на виноградниках складає 600–1000 л/га, для польових культур — 200–400 л/га.


РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Ламдекс®, мк. с. володіє швидкою інсектицидною дією. Загибель шкідників відбувається протягом 0,5–3 годин після застосування в залежності від погодних умов, видового складу та стану популяції шкідників. Форма препарату у вигляді мікрокапсульованої суспензії забезпечує поступове визволення діючої речовини з полімерних капсул, чим забезпечується захисна дія до 12–14 днів. Для отримання найкращих результатів обробку препаратом Ламдекс®, мк. с. слід починати при чисельності шкідників, що досягла економічного порогу шкодочинності. Для одержання максимальної ефективності необхідно забезпечити достатнє і рівномірне покриття препаратом наземної частини культури, не допускати стікання препарату з обробленої поверхні. Препарат не змивається дощем після висихання розчину на оброблених рослинах. Максимальна ефективність досягається, якщо обробку проводити у вечірні або ранкові години за температури від +15° С до +22° С. Строки виходу людей на оброблену площу: 4 дні для проведення механізованих робіт та 10 днів для проведення ручних робіт.


СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ:

Препарат суміщається з більшістю інсектицидів, фунгіцидів і гербіцидів, які застосовують на культурі в ті ж строки. Проте рекомендується перед застосуванням у баковій суміші завжди проводити перевірку препаратів-партнерів на фізичну сумісність.Также Вы можете купить семена

   
или пестециды

                    
       ЗАКАЗАТЬ СЗР ИЛИ ПОСЕВНОЙ МАТЕРИАЛ ПРОСТО

1. Вы можете нам позвонить с понедельника по субботу (8.00 по 20.00). 
Чтобы узнать ЦЕНЫ или ЗАКАЗАТЬ, CЗР и посевной материал позвоните Нам:
 
Мы с радостью ответим на все вопросы и БЕСПЛАТНО проконсультируем по вопросах применения препаратов и агротехнологий.


2. Вы можете написать нам на Email или ISQ. Указав при этом
названия интересующего продукта и количество. Мы постараемся в самые
короткие строки ответить Вам.


 

3. Заказать товар с сайта заполнив форму заказа

Доставка средств защиты растений (гербициды, фунгициды,
инсектициды, десиканты, стимуляторы роста) и посевного материала (семена
подсолнуха, кукурузы, сои, рапса, семена овощей и.т.д) автоперевозчиками в населенные
пункты таких областей: Киевская, Крым, Винницкая, Донецкая, Днепропетровская, Житомирская,
Запорожская, Луганская, Львовская, Николаевская, Одесская, Сумская, Тернопольская,
Херсонская, Хмельницкая, Черкасская, Черновицкая.


Если вам понравился наш сайт или вы имеете друзей которым наш ресурс будет полезен, пожалуйста, нажмите на кнопку от facebook, vkontakte или tweeter (находятся ниже) – чтобы о нем узнали другие люди.

 Мы будем вам очень благодарны! Спасибо!Поиск