Яндекс.Метрика

Деструкція стерні

Диструкція стерні

Деструкція стерні

За останні десятиліття на полях України сформувалася практика паління пожнивних решток, соломи та стерні. Але спалювання, в умовах дефіциту органічних добрив, крім прямої шкоди, а саме знищення органіки, як джерела гумусу, відбувається «знищення» корисної ґрунтової мікрофлори.

Потрібно розуміти, що спаливши пожнивні рештки з одного гектару землі, ми викидаємо в повітря до 35 кг азоту, 10 кг фосфору, 50 кг калію та 6 кг магнію не враховуючи мікроелементи. 

Спілкуючись з деякими господарствами, нерідко можливо почути: «…що там, де спалили пожнивні рештки вони отримали кращі сходи, а там де не були спалені рештки, рослини виходять з ґрунту пригніченими та погано розвиваються». Тому значна частина господарств бояться залишати пожнивні рештки на полях.
Чому ж так відбувається?! Все дуже просто:»…для того щоб стерня перетворилася на органічне добриво, пожнивні рештки повинні бути мінералізовані та перетворені в доступні форми».

Даний процес проходе за рахунок роботи ґрунтових бактерій. Але в свою чергу, бактерія для побудови свого тіла, розвитку та розмноження потребує - азоту. Тому, коли ми залишаємо пожнивні рештки на полях, за не достатку азоту, мікроорганізми беруть азот з ґрунту. Від так, рослинам не вистачає азоту і рослини виходять з ґрунту пригніченими. І в решті решт, отримуємо проблему. Тому значна частина фермерів спалює пожнивні рештки. Щоб не було таких проблем, потрібно проводити деструкцію стерні. 

Щоб попередити не достаток азоту та дати розвиватися мікроорганізмам необхідно на 1 т пожнивних решток внести 5 кг азоту (в формі амонію) та 4 кг фосфору.

Важливо відзначити, що внесений азот в діючі речовині з осені нікуди не дінеться. Все що ми внесемо з осені буде працювати на наших полях весною. Ми отримуємо деструкцію, а також фіксований азот в грунті.  

Якщо ми забезпечимо відповідний комплекс впливів, буде запущено біоценоз корисного співжиття мікроорганізмів, які будуть вести до мінералізації, та створить весною оптимальний мікроклімат для найкращого проростання рослин. Дія відповідних прийомів буде пролонгована і на майбутнє, рослини будуть краще розвиватися, на основі мікробіологічних процесів покращиться процес розпаду пестицидів. 

Потрібно зазначити, що в процесі деструкції виділяються токсичні феноли, які можуть пригнічувати розвиток наступних рослин. Щоб нейтралізувати феноли потрібно добавити бор (борна кислота) в розмірі - 0,5 кг.

Визначивши основні аспекти деструкції стерні перейдемо до практики. Після збору врожаю вносимо розкидачем на 1 т* пожнивних решток 5 кг карбаміду, а також бажано внести 3 кг фосфорного добрима. Після чого проходимо оприскувачем та вносимо на стерню таку бакову суміші 0,5 кг бору + лігногумат 300-500 г/га, + 10 кг карбаміду+0,5 сульфату магнію. 
Заробляємо!

Потрібно зазначити, що данні агроприйоми ефективні при наявності вологи в ґрунті. При відсутності вологи азот просто вивітриться. При відсутності вологи рекомендовано використовувати замість карбаміду – селітру. 
 

Вы можете купить семена

   
или пестециды

                    
       ЗАКАЗАТЬ СЗР ИЛИ ПОСЕВНОЙ МАТЕРИАЛ ПРОСТО

1. Вы можете нам позвонить с понедельника по субботу (8.00 по 20.00). 
Чтобы узнать ЦЕНЫ или ЗАКАЗАТЬ, CЗР и посевной материал позвоните Нам:
 
Мы с радостью ответим на все вопросы и БЕСПЛАТНО проконсультируем по вопросах применения препаратов и агротехнологий.


2. Вы можете написать нам на Email или ISQ. Указав при этом
названия интересующего продукта и количество. Мы постараемся в самые
короткие строки ответить Вам.


 

3. Заказать товар с сайта заполнив форму заказа

Доставка средств защиты растений (гербициды, фунгициды,
инсектициды, десиканты, стимуляторы роста) и посевного материала (семена
подсолнуха, кукурузы, сои, рапса, семена овощей и.т.д) автоперевозчиками в населенные
пункты таких областей: Киевская, Крым, Винницкая, Донецкая, Днепропетровская, Житомирская,
Запорожская, Луганская, Львовская, Николаевская, Одесская, Сумская, Тернопольская,
Херсонская, Хмельницкая, Черкасская, Черновицкая.


Если вам понравился наш сайт или вы имеете друзей которым наш ресурс будет полезен, пожалуйста, нажмите на кнопку от facebook, vkontakte или tweeter (находятся ниже) – чтобы о нем узнали другие люди.

 Мы будем вам очень благодарны! Спасибо!Поиск